Ansatte

Ben Jone Nilsen

Ben Jone Nilsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

93 01 20 20

ben.nilsen@gerds.no

Christoffer Soma

Christoffer Soma
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG

91 88 41 93

christoffer@gerds.no

Elin Johnsen

Elin Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

91 59 52 05

elin@gerds.no

Kontor Brannstasjonsvn Janne Våge

Kontor Brannstasjonsvn Janne Våge
Administrasjon

Underviser i klasse
Annet

51 66 44 11

post@gerds.no

Maiken Johnsen

Maiken Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, ADR, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG

91 18 05 92

maiken@gerds.no

Monica Johnsen Egeland

Monica Johnsen Egeland
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM146, T

91 18 05 93

monica@gerds.no

Morten Johnsen

Morten Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, T141, Annet, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG, Maskin, Truck, Kran

91 18 05 91

morten@gerds.no

Paul Martin Svendsen-Meland

Paul Martin Svendsen-Meland
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM146, T

95 80 03 30

paul@gerds.no

Roald Eikeskog

Roald Eikeskog
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG

92 49 98 10

eikeskog@gerds.no

Shir-Agha Gharibyar

Shir-Agha Gharibyar
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG

51 66 44 11

post@gerds.no

Kontor Storgata Sandnes Vigdis Paulsen Gruben

Kontor Storgata Sandnes Vigdis Paulsen Gruben
Administrasjon

Underviser i klasse
Annet

51 66 44 11

post@gerds.no

Kommende kurs

Full etterutdanning godstransport (YSK Gods Etterut.)

27. mai / Brannstasjonsveien 6, 4312 Sandnes / 10 000,00

Full etterutdanning kombinert (YSK Kombinert Etterut.)

27. mai / Brannstasjonsveien 6, 4312 Sandnes / 10 000,00

Teorikurs (Lastebil og henger)

3. juni / Gerds Trafikkskole AS, Brannstasjonsveien 6, 4312 Sandnes / 5 000,00

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo

Inneholder bruk som krever aktivt samtykke

Gerds Trafikkskole AS ønsker å gi deg en best mulig opplevelse av vår tjeneste. For å oppnå dette benytter vi informasjonskapsler (cookies) og pixels. Enkelte av disse er nødvendige for at tjenesten vår skal fungere, og andre bidrar til at du skal få en bedre og mer tilpasset opplevelse.
Ved å trykke «Godta alt» godkjenner du bruken av cookies og pixels.

Enkelte cookies er nødvendige for at nettsiden skal fungere på en optimal måte, og de er derfor ikke mulig å fjerne.

For å gi deg en best mulig kundeopplevelse analyserer vi hvordan nettsidene våre blir brukt.

Les mer