Ansatte

Annette Risa

Annette Risa
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

977 21 002

annette@gerds.no

Christoffer Soma

Christoffer Soma
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG

918 84 193

christoffer@gerds.no

Elin Johnsen

Elin Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, BAut

915 95 205

elin@gerds.no

Geir-Ove Vikanes

Geir-Ove Vikanes
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM147, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE

902 68 642

geirove@gerds.no

Kontor Sandnes: Janne Våge

Kontor Sandnes: Janne Våge
Administrasjon

516 64 411

post@gerds.no

Kontor Stavanger: Vigdis Paulsen Gruben

Kontor Stavanger: Vigdis Paulsen Gruben
Administrasjon

516 64 411

post@gerds.no

Maiken Johnsen

Maiken Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, ADR, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG

911 80 592

maiken@gerds.no

Monica Johnsen Egeland

Monica Johnsen Egeland
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, T

911 80 593

monica@gerds.no

Morten Johnsen

Morten Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM147, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, T141, Kran, Truck, Maskin, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG, Annet

911 80 591

morten@gerds.no

Paul Martin Svendsen-Meland

Paul Martin Svendsen-Meland
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM146, D, C, T

958 00 330

paul@gerds.no

Roald Eikeskog

Roald Eikeskog
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, TG, B96, BE, BAut, A, A1, A2, AM147, AM146, D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, T, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG

924 99 810

eikeskog@gerds.no

Roald Åge Johnsen

Roald Åge Johnsen
Trafikklærer

Underviser i klasse
D, DE, D1E, D1, C, C1E, C1, CE, ADR, YDP, YDG, EYDP, EYDG, EYDPG

911 80 595

roald@gerds.no

Kommende aktiviteter

Full etterutdanning kombinert (EYDPG)

26. okt / Oalsgt 50, Sandnes / 10.000 kr

Full etterutdanning godstransport (EYDG)

26. okt / Oalsgt.50, Sandnes / 10.000 kr

Trafikant i mørket (mørkekjøring) (TG)

26. okt / Gerds Trafikkskole AS, Oalsgaten 50, 4319 Sandnes / 2.000 kr

Trafikant i mørket (mørkekjøring) (TG)

26. okt / Gerds Trafikkskole AS, Oalsgaten 50, 4319 Sandnes / 2.000 kr

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Autoriserte Trafikkskolers Landsforbund-logo

Bruk av dine data

For å kunne levere tjenesten og tilby en best mulig brukeropplevelse til deg, samler vi inn og behandler en del teknisk informasjon om besøkende på nettsiden. Les mer om hvordan vi behandler personvern.

Mer informasjon
Jeg forstår

Personverninnstillinger

Ditt valg vil bli lagret i informasjonskapsler i nettleseren din slik at vi kan huske dine innstillinger neste gang du besøker gerds.no. Les mer om hva vi lagrer i informasjonskapslene her.

Vi jobber kontinuerlig med å forbedre våre tjenester. Når vi har et inntrykk av hvilke tjenester du bruker og hvordan du bruker dem, får vi et bedre bilde av din brukeropplevelse, og kan jobbe videre for at Gerds Trafikkskole AS kan tilby deg en best mulig tjeneste.

Jeg godkjenner at mine data benyttes for å gi meg en bedre brukeropplevelse.

Ikke godkjenn
Godkjenn