Priser

Velg klasse:

Klasse B

Kjøretime

  • Kjøretime
    710 kr
  • Trinnvurdering trinn 2
    710 kr
  • Forbikjøring
    2 080 kr
  • Trinnvurdering trinn 3
    710 kr
  • 4.1.2 Kjøring i landeveismiljø
    3 550 kr
  • 4.1.3 Planlegging og kjøring i variert miljø
    2 840 kr
  • Kjøretest
    980 kr
  • Førerprøve
    2 130 kr

Kurs

  • Sikkerhetskurs på øvingsbane B (uten gebyr)
    4 260 kr

    (Glattkjøring)

  • 4.1.1 Bilkjøringens risiko
    850 kr
  • 4.1.4 Refleksjon og oppsummering
    850 kr

Annet

  • Bestå.no (Teori på nett, koster vanligvis kr 250,-)
    150 kr
  • NAF gebyr
    1 260 kr

Våre klasse B lærere

Annette Risa
Annette Risa
Trafikklærer
Telefon 977 21 002
E-post annette@gerds.no
Christoffer Soma
Christoffer Soma
Trafikklærer
Telefon 918 84 193
E-post christoffer@gerds.no
Elin Johnsen
Elin Johnsen
Trafikklærer
Telefon 915 95 205
E-post elin@gerds.no
Geir-Ove Vikanes
Geir-Ove Vikanes
Trafikklærer
Telefon 902 68 642
E-post geirove@gerds.no
Maiken Johnsen
Maiken Johnsen
Trafikklærer
Telefon 911 80 592
E-post maiken@gerds.no
Monica Johnsen Egeland
Monica Johnsen Egeland
Trafikklærer
Telefon 911 80 593
E-post monica@gerds.no
Morten Johnsen
Morten Johnsen
Trafikklærer
Telefon 911 80 591
E-post morten@gerds.no
Paul Martin Svendsen-Meland
Paul Martin Svendsen-Meland
Trafikklærer
Telefon 958 00 330
E-post paul@gerds.no
Roald Eikeskog
Roald Eikeskog
Trafikklærer
Telefon 924 99 810
E-post eikeskog@gerds.no

Kommende aktiviteter

Messenger